Aktualności

Święto Rydza - noclegi

2017-09-11

23-24. września 2017 roku w Wysowej-Zdrój organizowane jest przez Dom Zdrojowy 10. Święto Rydza. To doskonała okazja aby "pobłądzić" po okolicznych lasach pełnych grzybów i wziąć udział w festynie zaplanowanym w Parku Zdrojowym. Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę pobytu w naszym domu.

Dom przyjazny dla zwierząt w Beskidzie Niskim

2017-08-25

Planując wakacje w górach każdy z nas chciałby zabrać ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela. Okazuje się jednak, że nie ma zbyt wielu miejsc w Polsce, w których łaskawym okiem patrzy się na przywożone ze sobą zwierzęta. Podobna sytuacja jest w Beskidzie Niskim gdzie z trudem znajdziecie miejsca przyjazne zwierzętom. Coraz trudniej jest znaleźć noclegi dla turystów z psem.

Zamień tornister na plecak

2017-08-16

Zbliża się powoli koniec wakacji. Jak się jednak okazuje nie nadejdzie on tak szybko jak się tego spodziewaliśmy, gdyż rok szkolny rozpoczyna się dopiero 4. września. Dzięki temu mamy jeszcze jeden pełny tydzień, aby przeżyć prawdziwą przygodę i odpocząć od szumu miasta.

Urlop nie tylko w lipcu

2017-07-05

Zapraszamy na urlop z końcem sierpnia i we wrześniu wszystkich, którzy nie są uwiązani wiekiem szkolnym dzieci.

Maraton Beskid Niski już za nami

2017-05-28

Wczoraj, tj. 27.05.2017 roku odbył się w Beskidzie Niskim 3 Maraton Beskid Niski ze startem w Gorlicach i metą w Wysowej Zdrój. Oprócz dystansu głównego w Wysowej zorganizowano także biegi na 10 km oraz na 5 km i biegi dla dzieci oraz zawody nordic walking na dystansie 5 km.

Wiosna w Beskidzie Niskim

2017-05-10

Wreszcie nadeszła prawdziwa wiosna. Kilka ciepłych dni sprawiło, że drzewa owocowe zamieniły się w bukiety kwiatów, a łąki w prawdziwe morze zachwycające kolorami zieleni. Nadchodzi jedna z najpiękniejszych pór roku, gdzie jasne i żywe kolory drzew liściastych przeplatają się z ciemną zielenią lasów świerkowych i jodłowych. To idealny czas aby zaplanować pobyt w czerwcu i wyrwać się na długi weekend na Boże Ciało w Beskid Niski do Ropek. Zerknijcie na naszą ofertę.

Zmieniamy dobre stare na bardzo dobre nowe

2017-05-02

Już dzisiaj rusza nasza nowa strona internetowa. Minęły 4 lata i pora było odświeżyć stronę i dostosować do współczesnych wymagań. Mamy nadzieję, że jesteśmy jeszcze lepsi, dokładniejsi i bardziej systematyczni.

Majówka - atrakcje rejonu

2017-04-28

W okresie majówki w naszym rejonie jest wiele atrakcji i imprez w których warto uczestniczyć. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wesołych Świąt

2017-04-14

Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Noclegi w Beskidzie Niskim - sylwester i ferie zimowe

2016-10-22

Zbliża się okres sylwestrowy i ferie zimowe. Stajemy wówczas przed dylematem jak zorganizować czas dla swojej rodziny. Czy szukać miejsc według popularności...