Gorlicki Bieg Górski - informacje i noclegi

Już za dwa tygodnie, 19 listopada w rejonie Wysowej Zdrój organizowany jest Gorlicki Bieg Górski. Nowa formuła dostarczy biegaczom wielu wyzwań ze względu na bardzo ciekawą, urozmaiconą i wymagająca trasę biegnącą z Wysowej w kierunku Blechnarki, następnie Regietowa, przez Rotundę i Kozie Żebro z powrotem do Wysowej. Ponieważ moim zdaniem impreza jest bardzo fajna, postanowiłem wystartować i także Was zachęcam do rywalizacji - dystans 22,5 km nawet w trudnych warunkach będzie do zrobienia.

W naszym domu w Siwejce mamy miejsca noclegowe dla biegaczy biorących udział w Gorlickim Biegu Górskim w posezonowej cenie 40 zł/osobę. Sami biegamy, więc zapraszamy startujących z rodzinami. Dobre warunki i niewielka odległość od Wysowej sprawia, że nasz dom jest dobrym punktem wypadowym.

Gorlickie Bieg Górski to już kolejna impreza, w której biorę udział. Pierwszą był Maraton Beskid Niski, a drugą Łemkowyna, gdzie pełniliśmy rolę pierwszego punktu żywieniowego na trasie. Więcej na ten temat: http://siwejka.pl/aktualnosci/wirus-ultra.html.

Dla zainteresowanych Gorlickim Biegiem Górskim informacje w pigułce:

DYSTANS: 22,5km
SUMA PRZEWYŻSZEŃ: 1057m
NAJWYŻSZY PUNKT: Kozie Żebro 847 m n.p.m.
OPŁATA: 40/50/70 zł
LIMIT CZASOWY: 4 godziny
START: Wysowa-Zdrój, Ośrodek Zacisze, godz: 11:00

 

Podziel się:

Gorlicki Bieg Górski 2017

pokaż wszystkie aktualności