Jak na narty - to do Tylicza

W tym roku postanowiliśmy sprawdzić jakie możliwości dają stoki narciarskie w Tyliczu. Okazało się, że dwie konkurujące ze sobą stacje narciarskie dają duże możliwości aktywnego wypoczynku. Wyciągi krzesełkowe, orczyki, nowoczesna infrastruktura powodują, że Tylicz odwiedza się bardzo chętnie.

Szczególnie dużo ciepłych słów można powiedzieć o stacji narciarskiej Master Ski, która jest perfekcyjnie zorganizowana pod każdym względem. Zaczynając od bardzo dobrze przygotowanego stoku narciarskiego z wieloma wariantami tras, przez przystępne ceny karnetów, świetnie wyposażoną wypożyczalnię narciarską, restaurację, obszerne i czyste toalety, życzliwą obsługę, pojemny parking itd. Dla gości Siwejki stacja Master Ski oferuje 20% rabatu na karnety punktowe.

 

W tym roku kontytujemy naukę jazdy na nartach. Tym razem zapraszam do Tylicza. Stok jest idealnie przygotowany, szeroki, o odpowiednim nachyleniu dla osób o różnym poziomie umiejętności. Przekonała się o tym także Marysia, z którą miałem okazję kilka razy jeżdzić. Należą się jej wielkie brawa (zobaczcie sami). Podziwiam także mamusie (dużą Marysię i Lidkę), które z dużą determinacją stawiały pierwsze kroki na nartach.

Podziel się:

Stoki narciarskie w Beskidzie Niskim

pokaż wszystkie aktualności