Majówka w górach - Beskid Niski czeka

W tym roku majówka będzie wyjątkowo długa - można odpocząć nawet 9 dni! To idealny czas aby przyjechać w Beskid Niski i przewentylować płuca czystym górskim powietrzem. Zapraszamy Was do naszego domu w Ropkach położonego w Dolinie Słońca - w miejscu pustym i dzikim.

Aż 9 dni na wypoczynek!

Mamy nadzieję, że w ten najdłuższy weekend XXI wieku znajdziecie wiele możliwości, aby aktywnie spędzić czas. Możecie u nas pojeździć na rowerach, skorzystać z jazd konnych w pobliskich ośrodkach, powędrować po górach, pobiegać, a nawet ponicnierobić. Zapraszamy biegaczy na poranne „spacery” po górach, a wędrowców do zdobywania odznaki W KRĘGU LACKOWEJ. [WIĘCEJ>]

Dlaczego wiosna?

Daj się ponieść przygodzie. Wiosna w Ropkach jest niezwykle piękna. Choć budzi się wolno to przychodzi z mocą. Wspaniałe żywozielone barwy buków poprzeplatane z głęboką zielenią świerków i jodeł zachwycają każdego, kto tutaj przyjedzie o tej porze roku. Wspaniałe łąki pełne kwiatów i kolorowych traw nie pozwalają przejść koło nich obojętnie, a śpiew ptaków o poranku zachęca do działania i jak magnes wyciąga z domu.

Zasługujesz na urlop!

Informacje na temat pobytu w czasie majówki znajdziecie w cenniku w akapicie: PAKIETY SPECJALNE 2018. Zapraszamy serdecznie do lektury i rezerwacji. Szczególnie polecamy pobyty na całe 9 dni, gdyż biorąc zaledwie 3 dni urlopu możecie w górach spędzić ponad tydzień czasu. Warto uciec od zgiełku miasta w góry puste i dzikie.

Podziel się:

Nasz dom dla Was

pokaż wszystkie aktualności