Urlop nie tylko w lipcu

Zapraszamy na urlop z końcem sierpnia i we wrześniu wszystkich, którzy nie są uwiązani wiekiem szkolnym dzieci. Już od 26 sierpnia mamy sporo wolnych miejsc, a często końcówka sierpnia i wrzesień są wyjątkowo pięknymi miesiącami idealnie nadającymi sie na wypoczynek dla rodzin z małymi dziećmi i par, które nie sią uwiązane w miejscu zamieszkania lub pracy z powodu rozpoczynającego się roku szkolnego.

Wedrówki piesze i rowerowe zupełnie pustymi szlakami, gdy kolory lata powoli zaczynają się łamać moga dać Wam wiele satysfakcji, radości i wypoczynku. Beskid Niski w tym okresie jest szczególnie przyjazny dla par i rodzin z małymi dziecmi. Już mniej upalne dni powodują, że śmiało można wędrować po zapomnianych szlakach wytyczając sobie coraz to nowe cele.

Także koniec sierpnia to mocno rozpoczynający się sezon na grzyby. W naszym rejonie Goście poluja na prawdziwki, kozaki i oczywiście rydze. W tym roku 23-24. września w Wysowej Zdrój organizowane jest 10. Święto Rydza - prawdziwa uczta dla grzybiarzy i fanów dobrej zabawy. Jest to polowanie na Rydza! W programie tego najbardziej rudego wydarzenia w Polsce m.in. wystawa grzybów, koncerty, warsztaty i konkursy.

Podziel się:

pokaż wszystkie aktualności