Narty biegowe w Beskidzie Niskim

 Biegówki zimą

Narty biegowe w Beskidzie Niskim? Każdy kto choć raz miał biegówki na nogach wie, że nie ma nic przyjemniejszego jak bieganie na biegówkach lub skitourach w naprawdę dzikich miejscach po niewyznaczonych trasach. Ta przygoda, to zmaganie się ze śniegiem, stokiem czy własną słabością, to obcowanie z dziką przygodą z dala od zgiełku stacji narciarskich i skupisk ludzkich pozostaje na długo w pamięci i jest doznaniem do którego każdy, kto choć raz tego doświadczył pragnie wrócić.

Narty biegowe w Beskdzie Niskim to aktywność dla każdego. Dolinami lub zboczami stoków wykonując nietrudne trawersy możemy przemieszczać się na nartach bez większego problemu. Nie potrzeba nam wyznaczonych tras. Ubitych stoków. Wystarczysz TY, twój sprzęt, Twój las, Twoje przyroda i Twoja chęć bycia.

Wiele atrakcyjnych tras narciarskich zlokalizowanych jest w Ropkach, Hańczowej, Wysowej Zdrój i Blechnarce. Tam znajdziecie spokój, ciszę i długo zalegającą pokrywę śniegu. W Wysowej Zdrój i Ropkach istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

Także my, dla Gości naszego domu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt do uprawiania narciarstwa biegowego. Warto skorzystać z nadarzającej się okazji i zasmakować tego sportu dającego nieprzeciętny kontakt z przyrodą. Zapraszamy do rezerwacji pobytów [więcej>].

Podziel się:

Ropki zimą