Aktualności

SIWEJKA - wyróżniona w konkursie

SIWEJKA - wyróżniona w konkursie "TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”

2023-01-15

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos. To dzięki Wam, naszym Gościom, Przyjaciołom, Rodzinie, Znajomym i Fanom otrzymaliśmy wyróżnienie zajmując 3 miejsce w konkursie TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” w kategorii Sielskie klimaty – wypoczynek blisko natury. To wyróżnienie to zarazem zobowiązanie aby starać się jeszcze bardziej. Aby nasza ukochana Siwejka była dla Was drugim domem i miejscem do którego chętnie wracacie. Dziękujemy.

Jak na narty - to do Tylicza

Jak na narty - to do Tylicza

2022-12-29

W tym roku postanowiliśmy sprawdzić jakie możliwości dają stoki narciarskie w Tyliczu. Okazało się, że dwie konkurujące ze sobą stacje narciarskie dają duże możliwości aktywnego wypoczynku.

Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidzie Niskim

Ferie zimowe z dziećmi w górach w Beskidzie Niskim

2022-12-16

Planujecie wypoczynek zimą w górach? Może warto byłoby coś odmienić i wybrać się w pusty i dziki Beskid Niski? Postaramy się Wam pomóc w dokonaniu wyboru i zupełnie przy okazji zaproponować pobyt w Siwejce.

Darmowa mapa Beskidu Niskiego

Darmowa mapa Beskidu Niskiego

2022-06-03

Po wielu miesiącach wytężonej pracy uruchomiliśmy darmową mapę Beskidu Niskiego. Jesteśmy dumni, że Siwejka jest prawdopodobnie pierwszym gospodarstwem agroturystycznym w Polsce, które oferuje mobilna mapę regionu nie tylko dla swoich Gości, ale dla wszystkich odwiedzających Beskid Niski.

Beskid Niski – wakacje w górach

Beskid Niski – wakacje w górach

2022-05-28

Dzieci już rozpoczęły odliczanie, a dorośli poszukują odpowiedniego miejsca na spędzenie urlopu. Chcielibyśmy Wam ułatwić wybór, dlatego pragniemy zaproponować spędzenie wakacji górach, w naszym domu w Siwejce, w miejscowości Ropki w Beskidzie Niskim. Posiadamy jeszcze wolne pokoje w lipcu i sierpniu.

Chatka Wędrowca GSB - idealne miejsce na nocleg w Beskidzie Niskim

Chatka Wędrowca GSB - idealne miejsce na nocleg w Beskidzie Niskim

2022-04-30

Szukasz noclegu w Beskidzie Niskim dla prawdziwego turysty? Mamy takie miejsce dla Ciebie. Chatka dla wędrowca GSB oddalona z Bartnego o 28 km, Wołowca 24 km i Hańczowej o 2,4 km, a dla idących z drugiej strony: Z Jaworzyny Krynickiej 29 km, Z Krynicy 19 km, Mochnaczki 12 km.

Slowhop czyli chata z Klimatem w górach

Slowhop czyli chata z Klimatem w górach

2022-04-20

Ludzie potrzebują rzetelnej i szybkiej informacji – choć tym zdaniem księżyca nie odkryłem, to chciałbym temat rozwinąć w kontekście wyjazdu na urlop. Nie zawsze mamy czas poszukać odpowiedniego miejsca na wypoczynek, które będzie zgodne z naszymi potrzebami, dlatego tak łatwo opieramy się na portalach, których oferta jest sprofilowana pod konkretnego odbiorcę np. Dzieciochatki na dzieci, Piesnaurlopie dla ludzi pragnących spędzić wakacje ze swoim ukochanym zwierzakiem, lub Slowhop dający możliwość poszukiw

Wyprawa na Lackową

Wyprawa na Lackową

2022-04-04

Chciałbym Wam zaproponować wycieczkę z Ropek na Lackową nazywaną potocznie górą policyjną ze względu na charakterystyczną wysokość 997 m. Cała pętla liczona od naszego domu ma 18 km, więc będzie to wycieczka całodzienna. Przewiduję, że zajmie ona 6-7 godzin, a jak dopadnie Was leniwiec w Bielicznej - to znacznie dłużej.

Dom przyjazny dla zwierząt w Beskidzie Niskim

Dom przyjazny dla zwierząt w Beskidzie Niskim

2022-03-25

Planując wakacje w górach każdy z nas chciałby zabrać ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela. Okazuje się jednak, że nie ma zbyt wielu miejsc w Polsce, w których łaskawym okiem patrzy się na przywożone ze sobą zwierzęta. Podobna sytuacja jest w Beskidzie Niskim gdzie z trudem znajdziecie miejsca przyjazne zwierzętom. Coraz trudniej jest znaleźć noclegi dla turystów z psem.