Jesień w Ropkach

 Jesień W Ropkach

Jesień w Ropkach karmi pięknymi odcieniami czerwieni lasów bukowych i ogromną ilością grzybów. Ropki są wręcz wymarzonym miejscem wypoczynku dla grzybiarzy. Niewielki opad deszczu i w najbliższej okolicy już od sierpnia można wyruszać na polowanie na rydze, podgrzybki czy prawdziwki. Bezkres polan i lasów wokół domu, powoduje że na piesze wędrówki wybrać się można bezpośrednio z domu. Jesienią pod koniec września, w Wysowej Zdrój, organizowane jest Święto Rydza, na które serdecznie zapraszamy.

Jesień w Beskidzie Niskim z drona

Jesień w Beskidzie Niskim to idealny czas dla szukających ciszy i spokoju. To właśnie tutaj znajdziesz swój świety spokój, gdy wstaniesz rano i wyruszysz na pieszą wędrówkę po pustych i dzikich szlakach, a wieczorem zasiądziesz przy leniwie palącym się ognisku. To w Ropkach, we wrześniu, nocą wsłuchasz się w porykiwania jeleni dobiegające z wielu stron lub nad pobliskim jeziorem zapolujesz na podcinającego kolejne drzewo bobra. Oj jest co tutaj robić.

I choć powoli przyroda kładzie się do snu to miłośnicy Beskidu Niskiego ubranego w rudą szatę liści wracają w to miejsce regularnie by nasycić się tym wspaniałym widokiem. Zapraszamy do poznania okolicy naszego domu w jesiennej scenerii zrealizowanej z lotu ptaka.

Beskid Niski ma dla odwiedzających go wiele atrakcji na każdą porę roku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: rodziny ciszę i spokój, biegacze idealne trasy do treningu, pary wspaniałe miejsce dla wypoczynku. Odryj je, wybierz coś dla siebie i poznaj NAJWIĘKSZE ATRAKCJE BESKIDU NISKIEGO!

Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak wygląda nasz dom zimą przejdź do: ZIMA W ROPKACH

Podziel się:

Jesień w Beskidzie Niskim