Ropki w Beskidzie Niskim - miejsce które trzeba pokochać

Witamy Państwa serdecznie

Mamy nadzieję, że informacje jakie podaliśmy na naszej stronie internetowej zachęcą Państwa do pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Urodzliśmy się w Krakowie, gdzie przez wiele lat mieszkaliśmy i pracowali. I choć to był wspaniały czas, to miasto okazało się dla nas za ciasne. Postanowiliśmy spróbować swoich sił w Beskidzie Niskim w miejscowości Ropki gdzie mamy nadzieję Państwa gościć.

Ula i Paweł Stach

Beskid Niski to miejsce gdzie każda pora roku jest inna. Wiosna budzi żywymi kolorami lasów. Lato niezbyt gorące urzeka bogactwem kwiatów na łąkach, jesień karmi pięknymi odcieniami czerwieni lasów bukowych i ogromną ilością grzybów, a sroga zima zachwyca bogactwem śniegu utrzymującego się na polach i drogach.

Ropki miejsce dla tych, którym gwiazdy na niebie z powodzeniem zastępują deptaki miejskie, sklepy i kawiarnie. To miejsce dla tych, u których radio przegrywa konkurencję z szumem drzew i śpiewem ptaktów. Ropki są piękne i choć miejsce to ciągle się zmienia to urzeka najbardziej właśnie język ptaków, szum potoku, rechot żab, krzyk derkacza, czy rykowisko jeleni rozpoczynające się na początku września.

Zapraszamy serdecznie na wypoczynek.

Ula i Paweł Stach

Ula i Paweł - Przełęcz Hutniańska

 

Podziel się: