Przytulne pokoje

Do dyspozycji Państwa pozostawiamy pokoje w gospodarstwie agroturystycznym SIWEJKA położonym w Ropkach w Beskidzie Niskim. Wiemy jak ważny jest nocleg w czasie urlopu dlatego nasz dom jest skromnie, ale funkcjonalnie i praktycznie urządzony. Pokoje są czyste, ciepłe i jasne. Z okien rozpościera się wspaniały widok na okolicę. W pokojach miętowym, miodowym, malinowym i rumiankowym znajduje się aneks kuchenny. Pokój lipowy posiada dostęp do kuchni. Każdy pokój ma swoją łazienkę.

 

Pokój rumiankowy

Obszerne, przytulne studio z łazienką i aneksem kuchennym o powierzchni 42 mkw składające się z dwóch części przeznaczone dla 6 osób. Pokój rumiankowy gwarantuje nocleg w najbardziej komfortowych warunkach. Okna na południowy-wschód i północny-wschód.


 

 

Pokój malinowy

Gustownie urządzony pokój o powierzchni 28 mkw dla maksymalnie 4 osób z łazienką i aneksem kuchennym. Dla rodzin z małym dzieckiem warto pamiętać, że możliwy jest nocleg piątej osoby w łóżeczku które bez problemu się mieści. Okna skierowane są na północny-wschód.


 

 

Pokój miodowy

Bardzo klimatyczny pokój o powierzchni 24 mkw dla 3-4 osób z łazienką i aneksem kuchennym. Okna skierowane są na południowy-zachód. Urzekający widok na łąkę, góry i las.


 

 

Pokój lipowy

Pokój o powierzchni 20 mkw dla 3 osób z łazienką. Pokój umożliwia nocleg na 3 oddzielnych łóżkach z możliwością zsunięcia. Dla mieszkańców dostęp do obszernej niezależnej kuchni znajdującej się na dole budynku. Klimat podkreśla drewniana podłoga i jasne wnętrze. Okna skierowane są na południowy-zachód.


 

 

Pokój miętowy

Pokój na poddaszu z łazienką i aneksem kuchennym o powierzchni 28 mkw przeznaczony dla 4 osób. Nocleg piątej osoby możliwy jest na grubym materacu znajdującym się w skosie pomieszczenia. Okna na północny-wschód i północny-zachód.


 

 

Jeżeli już dokonali Państwo wyboru pokoju to w szybki sposób można sprawdzić jego dostępność w wybranym terminie, a nawet dokonać rezerwacji on-line.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj online >>>

 

Noclegi w Beskidzie Niskim

Siwejka to nie tylko skromnie i praktycznie urządzone wnętrza. To nie tylko noclegi, ale także propozycja aktywnego wypoczynku skierowana dla każdego: wycieczki piesze, rowerowe, konne, a dla maluchów plac zabaw, jeziorko i rzeka 100 metrów domu. Możliwości jest bardzo wiele - jak to się mówi dla każdego według jego potrzeb. Jeden woli poleżec na siwejkowych leżakach, inny wypożyczyć rowery i ruszyć na szlak. Grzybiarze będa zbierać grzyby, a wędkarze łowić ryby :-). Ja np. biegam po górach, a moja ukochana Uleńka - biega po kuchni. Każdy robi to co lubi. :-)

Siwejka i Ropki to przede wszystkim cudowne miejsce, do którego chce się wracać. Przestrzeń wokół domu, wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi i dzika przyroda na wyciągnięcie ręki powodują, że wypoczywa się tu doskonale. Okolicę domu przybliżyć może film do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.

 

Siwejka zaprasza także zimą. Poznaj naszą zimową scenerię w relacji wideo: ZIMA w Ropkach.

Jeżeli nie znasz naszych gór, a chciałbyś się przykonać że warto tu przyjechać to sprawdź największe atrakcje Beskidu Niskiego.

Podziel się: