Dla kogo jest nasz dom?

My na Lackowej

Witamy w Beskidzie Niskim – w górach pustych i dzikich. Witamy w Ropkach na obszarze objętym programem Natura 2000. Zapraszamy wszystkich, chcących prawdziwie wypocząć i złapać oddech od zgiełku, codzienności i pędu. Przytulne pokoje, aktywny wypoczynek i święty spokój, to hasła które nam przyświecają. To w naszym domu, w Siwejce, stworzyliśmy miejsce gdzie możliwa jest realizacja takiego właśnie celu.

Aby ułatwić Państwu planowanie wypoczynku przygotowaliśmy zestawienie największych atrakcji Beskidu Niskiego oraz odpowiedź na pytanie co robić gdy pada desz lub jak spędzić urlop w Beskidzie Niskim zimą.

Ropki o każdej porze roku są rajem dla rodzin z dziećmi. Latem na dużej łące wokół domu można zorganizować wiele zajęć, a na placu zabaw - przez połowę dnia schowanym w cieniu drzew - schronić się od skwaru palącego słońca. W pobliżu strumień i las zaprasza do spacerów i odpoczynku, a noc i akompaniament świerszczy zachęca, by zasiąść przy leniwie palącym się ognisku. Zimą, za dnia warto skorzystać z "kąpieli" śnieżnych budując iglo lub spacerów na nartach biegowych, a wieczorem - we wspólnej przestrzeni - pogawędzić nieco o byle czym…

Przebywanie w tak cudownym miejscu zobowiązuje, dlatego serdecznie prosimy, abyśmy wspólnie starali się żyć w harmonii w przyrodą. To w Siwejce po szalonym dniu pełnym wrażeń, gdy urzekł nas język ptaków, szum potoku, rechot żab, krzyk derkacza, czy rykowisko jeleni śpi się szczególnie dobrze. Dlatego bardzo dbamy o to, aby w porze przeznaczonej na sen zarówno w domu jak i w jego najbliższej okolicy panowała cisza. Wypoczynek i odpowiednia atmosfera są dla nas bardzo ważne. Chcemy aby każdy tutaj czuł się dobrze, dlatego przygotowaliśmy zasady domu będące dla Was w pewnym sensie przewodnikiem czego u nas można się spodziewać. Można je znaleźć poniżej, lub zapoznać się z nimi po przyjeździe (znajdziecie je w każdym pokoje na stole). Zapraszamy do lektury.

 

Podziel się:

Zasady domu